strona główna  mapa serwisu
KONA

Zapraszamy do e-sklepu

  ROWERY KONA elektryczne 2022   ROWERY KONA MTB 2022   INFORMCJE   O NAS   KONTAKT  
                       
 
  ENDUROGRAVITYRACE LIGHTTRAIL DSTRAIL 29TRAIL 27.5TRAIL 26FATBIKEKIDS
  CYCLOCROSSROAD: ENDURANCEROAD: RACEROAD: FREERANGEROAD: CLASSICCOMMUTERCROSSTRAIL
     
   DOWNSIDE cena: 1299 PLN
 

  ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ
   
 

DOWNSIDE

 

GEOMETRIA SPECYFIKACJA TECHNOLOGIE GALERIA  

 

  opis  
 

 

 

Rama Downside 2014 wyposażona jest w poziome haki Taperlock utrzymujące koło nawet przy bardzo silnych uderzeniach. Ogólnie rzecz biorąc jest to mega mocna, bardzo trwała rama do dirt jumpingu. W Kona wierzymy, że każdy powinien mieś swobodę latania jak nasi niesamowici zawodnicy Slopstyle Leo Barsaq oraz Antoine Bizet, którzy wykorzystują piękno stali do granic możliwości na imprezach takich jak Vienna Air King, a nawet Whistler Joy Ride.

 
  • Rama Kona Cromoly Butted z  mufą Spanish BB
  • Poziome haki Taperlock
  • Dostępna w rozmiarze Regular oraz Long
  • Wykończenie ramy Raw z niebieskim odcieniem

 

  specyfikacja  Na górę strony
 

   

 

  geometria  
Na górę strony
 

   
  Size S L
1 Reach 402 414
2 Stack 546 546
3 HT Angle 69 69
4 HT Length 114 114
5 ST Angle 71.5 71.5
6 ST Length 322 322
7 CS Length 400 400
8 BB Drop 26 26
9 Wheelbase 1052 1164
10 Front Center 654 665
11 Fork Length 458 458
12 Fork Offset 48 48
13 TT Length 585 598
14 Standover 723 723

 

  technologie Na górę strony
 

       
  KONA CROMOLY KONA CROMOLY
W sezonie 2014 odnajdziesz prostotę, wytrzymałość, komfort, elastyczność i figlarność Kona Cromoly w całej gamie naszych rowerów, zarówno w rowerach szosowych jak i rowerach górskich. Niewiele materiałów oferuje takie pochłanianie drgań, wytrzymałość oraz charakterystykę jak stal. Nigdy nie odeszliśmy od oryginalnego materiału, z którego były budowane rowery, oraz ciężko pracowaliśmy nad tym, aby ulepszyć i dostosować nasze stalowe ramy do wymagań użytkowników.
 
       
  KOMPAKTOWY TYLNY TRÓJKĄT KOMPAKTOWY TYLNY TRÓJKĄT
Krótkie widełki dolne i górne zapewniają idealną równowagę pomiędzy stabilnością i transferem mocy, kiedy wstajesz z siodła i mocno pedałujesz. Krótsze górne widełki powodują również mniejsze ugięcie ramy w czasie hamowania oraz sprawiają, że rower lepiej przyspiesza. Bardziej zwarty tylny trójką pomaga również w czasie jazdy po krętych, ciasnych ścieżkach. Honzo, Operator oraz Process 111 są idealnymi przykładami rowerów 2014 z niezwykle kompaktowymi tylnymi trójkątami: szybkie, agresywne w zakrętach, sztywne bocznie i dające dużo radości z jazdy.
 
       
  DOŻYWOTNIA GWARANCJA NA RAMĘ DOŻYWOTNIA GWARANCJA NA RAMĘ
Kona gwarantuje pierwszemu nabywcy, że jego nowa rama Kona kupiona od autoryzowanego dealera Kona jest wolna od wad fabrycznych przez cały okres posiadania przez pierwszego właściciela. Gwarancja jest ograniczona do 5 lat dla ram wykonanych z włókna węglowego (z wyłączeniem rowerów Supreme Operator i Operator gdzie gwarancja wynosi 2 lata), oraz do 3 lat dla ram z elektrycznym silnikiem. Przez cały okres trwania gwarancji Kona zobowiązuje się do naprawy lub wymiany, według własnego uznania, ramy rowerowej. Kona określa czy rama jest uszkodzona i podlega niniejszej ograniczonej gwarancji. Pierwszy właściciel ponosi wszelkie koszty związane z naprawą lub wymianą ramy roweru. Proszę zapoznać się z instrukcją obsługi roweru Kona, dostarczoną wraz z rowerem, aby uzyskać dodatkowe informacje.
 
       
  KOŁA 26 CALI KOŁA 26"
Najpopularniejszy i najczęściej występujący rozmiar kół. Koła 26" charakteryzują się wytrzymałością i zwinnością dlatego często wykorzystywane są w rowerach grawitacyjnych. Ogromna dostępność części zamiennych.
 

 

  galeria Na górę strony
 

 
   Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Konaworld.pl   INFORMACJE  |  O NAS  |  KONTAKT
 Quickent  - projekty internetowe